O mnie

Zapał do gotowania, a raczej pieczenia odkryłam w sobie, gdy urodziła się nasza Córcia. Jestem łasuchem po Tatusiu, więc słodkości były naturalnym wyborem. Uczyłam się macierzyństwa, a stresy rozładowywałam w kuchni, mieszając składniki, wałkując kruche na pleśniaka i wyjmując z pieca kolejne, mniej lub bardziej udane, wypieki.

Przerobiłam już chyba większość wpadek i kuchennych katastrof. Spod mojej ręki wyszły dziesiątki zakalców, ropadających się tortów i dziwnych tworów, których często nie da się nawet jakoś nazwać, tak niepodobne są do niczego.

Lubię spędzać czas w kuchni. Cieszy mnie rozchodzący się po domu zapach wanilii i gorącego ciasta, uwielbiam patrzeć, jak Mąż z zapałem upycha w plecaku resztki tortu lub kilka ostatnich ciasteczek, które sobie „oszczędził” poprzedniego dnia. Jestem dumna z siebie i Córci, gdy uda nam się razem, we względnym spokoju i przy ograniczonych stratach w ludziach i sprzęcie, przygotować coś pysznego.

Nie jestem profesjonalistką, piekę, bo sprawia mi to ogromną radość. Tą radością chciałabym się z Wami podzielić.

„No one was born a great cook. One learns by doing.” J. Child

Kontakt: gosiajakacka@gmail.com

Reklamy

13 thoughts on “O mnie

  1. Miałam parę razy okazje spróbować tych „nie profesjonalnych” wypieków i ogromną radość sprawiała mi konsumpcja :D Nie śmiało przyznaję, że skusiłam się dzięki Tobie na pierwsze eksperymenty z użyciem piekarnika :) Będę czerpać inspiracje z Twojego bloga :-) so….let’s bake! :-)

    Pozdrawiam !

    Polubienie

  2. Wpadki też uczą, dla tych osób,które rzeczywiście chcą coś umieć. Życzę radości z poznawania różnych smaków, i delektowania się życiem, poznawania inspirujących ludzi, humoru, i radości. :)

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s